Členské schůze

Rychlost.cz - poptávka připojení

Schůze společenství vlastníků 827, 828 bude v termínu úterý 4. 10. 2016 v 18:00 hod v bývalé mistnosti prádelna č. p. 827.

body k projednání na členské schůzi

  • předschválení nový stanov společenství vlastníků

 

  • -vymalování -  vstupní prostory, schodiště a vstupní prostor zadního vchodu. - spodní strana do půlky omyvatelná

 

  • -Další otázka k řešení - vlhko ve sklepních prostorech. (v loňském roce byla provedena obnova drenáže pod sportovním hřištěm. Situace s prosakováním vody se zlepšila, ale ještě pořád teče. Byly zjištěny průsaky vody v obou sklepech 827, i 828.  Zkusíme oslovit VaK Zlín zda by neprovedli prohlednutí svodů dešťové vody zda toto potrubí není prasklé.

 

  • -Dále otázka výměny oken ve sklepních prosorech. Otázka zda okna plastová či dřevěná. Bude dána poptávka u více firem. Již sme konzultovali  s některými spoluvlastníky otázku dřevených či plastových oken jestli jsou lepší dřevěná či plastová padá v úvahu i otázka zatím vlhkých sklepů co popř. instalace dřevených oken udělá ta vlhkost s těmi okny a taky bude záležet čím ty dř. okna buou natřeny jestli syntetikou nebo jiným mat. jestli se pak taky budou vůbec dýchat a mít na paměti 1x za 5 let natřít.

          Na druhou stranu plastová možná více utěsní ( ale nebudou hnít ve vlhku a pak bych chtělo srovnan součinitel tepelné vodivosti u obou oken dnes se už dokonce dá spočítat jaká bude  teplota stěny ve sklepě  když je venku - 20stupnů celsia když                   znám součinitel tepelné vodivosti a znám skladbu pláště budovy a typ použitých oken. počkáme na vyjádření Vak Zlín - stav svodů deštové vody co je za domem v jakém je stavu. 

 

  • -Co schránky do vstupních dveří byl by zájem? Zjistíme  cenovou nabídku u výrobce dveří jím je Okno Lípa, 

 

  • -Dále jsou zde odpadané polystyrenové desky u p. Lasákové. pokusím se vlastním přičiněním o spravení.

 

  • -Chybějící skleněný kryt osvětlení ve sklepních prostorách 828

 

  • - v rámci šetření elektříny bych taky uvedl možnost obměny stávajících žárovek za led žárovky i popř. montá žinfra čidel  pro každé mezipatro zvlášť

 

  • -a klidně přidejte další náměty z Vašich stran na to co by se mohlo u nás změnit k lepšímu.

      

        

 
© svj-827-828-napajedla.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma